Jović strelac u pobedi Fjorentine nad Romom, Inter pobedio Atalantu

Fjorentina je ubeležila 14. trijumf ove sezone, a Jović je postigao šesti gol za svoj tim u Seriji A.

Roma je na gostovanju u Firenci povela u 11. minutu golom El Šaravija i do kraja poluvremena nije bilo pogodaka.

Činilo se da će gosti stići do nove pobede, ali je Fjrentina golom Luke Jovića u 85. minutu došla do izjednačenja, a tri minuta kasnije Džonatan Ikone doneo je trijumf domaćoj ekipi 2:1.

Nikola Milenković i Aleksa Terzić ušli su u igru na početku drugog poluvremena, dok u sastavu Rome nije bilo Nemanje Matića.

Torino je ranije na gostovanju savladao Speciju 4:0.

Jedan od strelaca u pobedi Torina bio je Ivan Ilić koji je upisao drugi pogodak u karijeri za svoj novi tim i postigao treći gol na meču protiv Specije.

Ilić je nedavno stigao u Torino iz Verone, a na terenu protiv Specije bio je do 87. minuta, a dobio je i žuti karton. Vanja Milinković Savić bio je na golu Torina tokom celog meča.

Inter savladao Atalantu

Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu Atalantu rezultatom 3:2 u pretposlednjem kolu Serije A.

Romelu Lukaku je u prvom minutu meča postigao vodeći gol za Inter, a dva minuta kasnije Nikola Barela je udvostručio prednost domaćih.

Mario Pašalić je u 36. minutu uspeo da smanji rezultat na 2:1.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata, a u nastavku meča Lautaro Martinez je u 77. minutu postigao treći gol za Inter.

Konačan rezultat utakmice postavio je Andre Onana, golman Intera, autogolom, 3:2.

U poslednjem kolu Inter igra na gostovanju kod Torina, dok Atalanta dočekuje Moncu.