Čukarički deklasirao tim Mladosti posle preokreta

Već u 17. minutu meća na Banovom brdu gosti su priredili svojevrsno iznenađenje i poveli sa 1:0 pogotkom Donimani Jakuba Siluea.

Brđani se ipak nisu predavali, pa su posle nekoliko sjajnih prilika i pogođene prečke u 26. minutu došli do izjednačenja pogotkom Kovača u 31. minutu.

Svega desetak minuta kasnije Vinicijus Melo sjajnim šutom donosi preokret i vođstvo Čukaričkog sa 2:1 sa koliko se otišlo na poluvreme.

Brđani i u nastavku povećavaju pritisak a Melo uspeva i drugi put da zatrese mrežu u 49. minutu za 3:1 da bi konačnih 4:1 postavio Viktor Rogan u sudijskoj nadoknadi vremena.

Čukarički trenutno ima 51 bod i sa petog mesta ima velike šanse u trci ka Evropi, dok je Mladost sedma sa osam bodova manje.