Odbojkašice Jedinstva na korak od odbrane titule u Superligi

Jedinstvo je bolje započelo meč i osvojilo prvih šest poena, što je odbojkašicama tima iz Stare Pazove umnogome olakšalo nastavak seta koji su bez većih problema osvojile.

U drugom setu je Tent zaigrao mnogo bolje i osvojio ga nakon serije od devet vezanih poena pri vođstvu od 16:13.

Treći set se ispostavio kao ključni. Rezultat je bio porpično izjednačen tokom većeg dela tog perioda, da bi Jedinstvo serijom od četiri poena pred kraj seta uspelo da ga osvoji.

U četvrtom periodu Tent je dobro počeo, ali su odbojkašice Jedinstva sa nekoliko serija od po četiri i više poena uspele da zabeleže drugu vezanu pobedu.

Finalna serija igra se do tri dobijene utakmice, a rezultat prvog duela bio je istovetan.

Treći susret na programu je u sredu i počinje u 19.00 časova, a direktan prenos možete pratiti na Drugom programu RTS-a.