Nevreme prekinulo polufinale Kupa Srbije između Vojvodine i Čukaričkog, Zvezda povela u Bačkoj Topoli

Čukarički je u trenutku prekida vodio sa 2:0 golovima Viktora Rogana u sedmom i Mohameda Badamosija u 27. minutu.

Fudbaleri Čukaričkog su na gostovanju odlično ušli u meč i došli do prednosti na samom startu u sedmom minutu po vrlo otežanim uslovima zbog jake kiše.

Nastavljen je ravnopravan duel sa nekoliko šansi na obe strane a uz kišu je nad stadionom počeo da promiče i grad.

U 27. minutu gosti preko Badamosija uspevaju da dođu do ubedljive prednoszi od 2:0 ali je samo nekoliko minuta potom utakmica prekinuta zbog nevremena i neizvesno je kada će biti nastavljena.

U drugom polufinalu Kupa Srbije u Bačkoj Topoli u duelu TSC-a i Crvene zvezde viđeno je mnogo šansi i poništenih golova, a prvo poluvreme je dobila sa 1:0.

Na samom početku već u prvom napadu TSC je postigao pogodak ali je on poništen posle konsultacije var tehnologije jer je lopta izašla preko linije terena.

Nastavili su sa pritiskom i već u 7. minutu izborili su jedanaesterac ali je Borjan uspeo da odbrani šut Vukića.

Nedugo potom TSC postiže novi pogodak ali je opet na scenu stupila var tehnologija i rezultat ostaje nepromenjen a onda gosti preuzimaju inicijativu.

Prvo je Kanga pogodio stativu i onda imao još dve odlične šanse, a potom je Zvezda u 35. minutu izborila jedanaesterac koji Kanga realizuje za 1:0 sa koliko se otišlo na poluvreme.