Ni 50 poena Mičela nije pomoglo, Orlando izborio „majstoricu“

U meču obeleženom intervalima u vođstvu i jedne i druge ekipe, poslednju seriju imali su igrači Orlanda.

Orlando je bolje otvorio meč i držao prednost do starta drugog poluvremena. Sledi jak odgovor gostiju sa 13 poena u nizu za potpuni preokret. Ipak, domaćini nisu ustuknuli.

Na četiri minuta do kraja utakmice i pri rezultati 89:89, ekipa Medžika čini seriju 9:2 za uspostavljanje sigurnije distance. Klivlendovi igači nisu uspeli da se primaknu.

Izuzetan meč za Klivlend bez povređenog centra Džareta Alena je odigrao Donovan Mičel sa 50 poena. Najbliži od saigrača mu je bio Dariju Garland sa 21 poenom.

Kod pobedničkog sastava je lsita strelaca ravnomerija. Paolo Bankero je bio najefikasniji sa 27 poena, uz osam skokova i četiri asistencije. Franc Vagner je stao na 26, a Džejlen Sags na 22 poena.

Presudna sedma utakmica igra se u Klivlendu u nedelju od 19.00 po srednjeevropskom vremenu.