TSC do vrha napunio mrežu Napretka za uspešan kraj Superlige

TSC je u Bačkoj Topoli deklasirao Napredak i potvrdio drugu poziciju na tabeli koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope. Ekipa iz Kruševca je sezonu završila bez trijumfa u plej-ofu i na osmom mestu sa 40 bodova.

Domaći su poveli već u šestom minutu golom Aleksandra Ćirkovića. U 42. je asistent ponovo bio Ifet Đakovac, a strelac Petar Stanić.

Stanić je drugi gol na meču dao u 53. minutu, posle asistencije Nemanje Stojića. Miloš Pantović je u 59. povisio na 4:0, a na 5:0 Ćirković drugim golom na meču u 79. minutu.

Rezervista Bence Sos je golom u 81. minutu postavio konačan rezultat, posle treće asistencije Đakovca.

Preostali mečevi poslednjeg kola plej-ofa igraju se u subotu, kad će Crvena zvezda dočekati Čukarički, Partizan kragujevački Radnički, a Vojvodina lučansku Mladost.

Zvezda je odavno obezbedila titulu prvaka Srbije, a Partizan drugo mesto i kvalifikacije za Ligu šampiona.