NERVOZNI RODžER SE SVAĐAO SA SUDIJOM: Zverev srušio Rodžera u Šangaju

Nemački teniser Aleksander Zverev plasirao se u polufinale mastersa u Šangaju, pošto je danas pobedio Švajcarca Rodžera Federera sa 6:3, 6:7, 6:3.Meč Zvereva i Federera, šestog i trećeg tenisera sveta, trajao je dva sata i šest minuta.Zverev je mogao i do pobede u dva seta, ali je Federer spasio pet meč lopti kako bi obezbedio treći, odlučujući set.Nemac je, ipak, na početku trećeg seta napravio brejk i poveo sa 3:0 i tu prednost je sačuvao do kraja. Meč je obeležila svađa Švajcarca sa sudijom u stolici posle koje je dobio kaznu u vidu oduzimanja poena.Zverev će se za plasman u finale boriti protiv pobednika meča Dominik Tim – Mateo Beretini.U drugom polufinalu sastaju se Danil Medvedev i Stefanos Cicipas.Point penalty for Federer and argument. pic.twitter.com/x4fXtYaEDX— José Morgado (@josemorgado) October 11, 2019