ĐOKOVIĆ U SINSINATIJU PRATIO ZVEZDU: Skakao sam od sreće posle penala

Uspeo je Novak Đoković da prođe u treće kolo turnira u Sinsinatiju. Rutinski je izašao na kraj sa Semom Kverijem (7:5, 6:1).Međutim, pre početka tog meča je bio uz TV i gledao dramu u Danskoj i pobedu Crvene zvezde protiv Kopenhagena posle penal drame.- Verovatno sam bio nervozniji, jer sam do tri minuta pre izlaska na teren skakao u svlačionici, tačnije u teretani. Pratio sam sve to sa trenerom Ivaniševićem i celom ekipom iz eks-Jugoslavije. Zaista neverovatan podvig. Sve čestitke celom timu, posebno golmanu Borjanu koji je uspeo da odbrani toliko penala. U životu nisam video onakvu utakmicu, svaka im čast – rekao je Novak za “Sport klub”.PROČITAJTE JOŠ: SPOR POČETAK, PA EKSPRESAN TRIJUMF: Đoković savladao Kverija u Sinsinatiju Osvrnuo se potom na sam meč.- Mogu da budem zadovoljan krajem prvog i drugim setom. Početak je bio dosta loš, tri duple greške, nervoza. Kveri je dobro servirao do sredine prvog seta, onda je odigrao jedan slabiji gem i dozvolio mi da se vratim u meč. Posle toga sam se osećao samouvereno na terenu. Nadam se da ću odigrati još bolje u narednoj rundi – poručio je Đoković.PROČITAJTE JOŠ: KRAJ: Đoković – Kveri 7:5, 6:1 Sledeći rival biće mu Pablo Karenjo-Busta koji je savladao Džona Iznera sa 2:1 u setovima.- Prošla ZVEZDA brate!- Video sam!#fkcz #novakdjokovic #atptour pic.twitter.com/JZi1t3ZFrr— Nikola Nedeljković (@NikolaNedeljko5) August 14, 2019