UŽIVO: Bugarke s plus sedam ulaze u završnicu prvog seta

Srpske odbojkašice nastavljaju pohod ka odbrani evropskog trona. Izabranice Zorana Terzića, posle slavlja protiv Finske na otvaranju šampionata u Ankari igraju meč drugog kola protiv Bugarske.Dešavanja s meča pratite iz minuta u minut u tekstualnom prenosu na sajtu “Novosti”.PRVI SETPočetna postava Srbije na ovo meču je: Mihajlović, Ognjenović, Veljković, Aleksić, Bošković, Milenković, Pušić (L).Posle izjednačenog početka u prvih šest poena, Bugarska na servis Vasileve pravi seriju 6:0 i pri rezultatu 9:3 Terzić traži tajm aut. Bošković prekida seriju rivala. Posle uspavanog početka Brankica Mihajlović je pokrenula malo srpsku reprezentaciju, ali su Bugarke odličnom igrom u polju uspele da zadrže prednost stečenu na početku seta, čak je i uvećaju – 17:10.