TOMIĆ O ATMOSFERI U DRUGOM MEČU: Kao nikad za 30 godina

TRENER Crvene zvezde Milan Tomić počeo je obraćanje medijima posle velike pobede zahvalnošću navijačima. – Hvala im što su došli u ovolikom broju i pomogli nam da dođemo do 2:0. Bez njihove podrške, bilo bi teže. Za 30 godina u košarci ovakvu atmosferu nisam doživeo, samo jednom kada sam sa Olimpijakosom igrao u „Areni“. Dominirali smo svih 40 minuta, odigrali perfektnu utakmicu, ali to ništa ne mora da znači. Moramo da budemo spremni da odigramo što kvalitetnije u Podgorici.Tomić je upitan za komentar Repešine izjave da je meč odigran u neregularnim uslovima.- Komentarišem samo košarku, ne mogu da komentarišem gospodina Repešu. Svako može da izjavi šta hoće. Molim vas, ne želim da odgovaram na takva pitanja. PROČITAJTE JOŠ: ZVEZDA NA ŠAMPIONSKOM PUTU: Crveno-beli doslovno pregazili Budućnost u drugom meču finalaO košarkaškim temama kaže:- Odigrali smo timski od prvog minuta, imali 20 asistencija i sedam grešaka. Odbrana je bila bitnija od napada, nismo dozvolili Gordiću i Kolu da postižu lake poene.Treću uzastopnu utakmicu u plej-ofu, računajući i treću polufinalnu sa Partizanom, crveno-beli su dobili velikom razlikom. – Ekipa ima samopouzdanje, igramo lepu, brzu, agresivnu košarku. To je dobro za naš tim, ali sledeća utakmica u Podgorici biće drugačija. ABA liga se osvaja sa tri pobede, igraćemo kao da je rezultat 0:0 – kaže Tomić, uz podsećanje na godinu kada je Olimpijakos posle pobede sa 56 razlike u prvom meču nije uspeo da se plasira na fajnal-for Evrolige. PROČITAJTE JOŠ: Repeša: Linč u hali, ovo nisam doživeo u karijeri; Gordić: Treba da nas je sramotaČOVIĆ: DOMINACIJA U SVIM SEGMENTIMAKošarkaš Crvene zvezde Filip Čović smatra da je njegova ekipa večeras potpuno nadigrala protivnika.- Sjajna pobeda. Čestitao bih saigračima i stučnom štabu na fenomenalno odigranoj utakmici. U svim segmentima smo dominirali tokom svih 40 minuta. Spremamo se za dalje. Ništa nije gotovo, iako je 2:0