Denver izgubio gotovo dobijen meč protiv Bruklina

Još jedna dobra partija Jokića i dabl-dabl (23 poena, 11 asistencija i osam skokova) ostala je u senci poraza od ekipe Kevina Duranta koji je da 34 koša uz 9 skokova i 13 asistencija.

Izgledalo je da će Bruklin ubeležiti treći poraz za redom od kako igraju bez Kajrija Irvinga koji je pod suspenzijom od četiri utakmice jer je uslikan na porodičnoj zabavi bez maske.

Nagetsi su odlično otvorili meč i na poluvreme su otišli sa 16 poena prednosti, 70:54.

Tada su se raspucali strelci Bruklina i napravili seriju od 29:4 pa se u poslednju četvrtinu ušlo sa nerešenim rezultatom, ali je do kraja domaćin bio bolje koncentrisan i na kraju je bilo 122:116 za Mrežice.

Brus Braun je sa 16 poena odlično zamenio Irvinga dok su kod Nagetsa pored Jokića dobri bili

Vil Barton sa 22 poena od čega čak 6 trojki, dok je Džamal Mari dodao 20.

Prvi put je u startnoj petorci na mestu krilnog centra bio Bol Bol.

Nagetsi su proputili priliku da vežu tri pobede u gostima i ostvare pozitivan skor u pobedama.

Kući se vraćaju sa skorom 5:6 i u četvrtak su domaćini Golden stejtu.