Bogdanović usporio, Atlanta nastavila da pobeđuje

Nekadašnji igrač Partizana, Fenerbahčea i Sakramenta na parketu je proveo 33 minuta i za to vreme postigao 10 poena (3/10 iz igre, 3/6 za tri), uz tri skoka, pet asistencija i po dve ukradene i izgubljene lopte.

Bogdanović je tako prekinuo seriju mečeva na kojima je imao 20+ poena, ali Hoksima nije smetalo da izvojevaju još jedan trijumf.

Tokom cele utakmice viđena je "rezultatska klackalica", da bi se domaći sastav odlepio u poslednjoj četvrtini i prednost uspeo da sačuva do kraja.

Najefikasniji je bio Danilo Galinari sa 25 poena i 10 uhvaćenih lopti, dok je još bolji dabl-dabl upisao Klint Kapela (24 poena i čak 18 skokova).

S druge strane, dominirao je Stef Kari koji je meč završio sa 37 poena, a Keli Ubre je dodao 20 i imao 11 skokova.

Atlanta je nakon ovog trijumfa ostala četvrta na Istoku sa skorom 26-24, dok su "ratnici" deseti na Zapadu sa 23 pobede i 27 poraza.