Bogdanović dobar u porazu Atlante, Jović zaigrao za Majami, bez minuta za Micića i Pokuševskog

Bogdan Bogdanović pružio je još jednu solidnu partiju za Atlantu, ali je njegov tim doživeo novi poraz, ovoga puta od Bruklina 113:114.

Kapiten reprezentacije Srbije na Mundobasketu ovog leta ubacio je 20 poena i bio treći strelac ekipe iza Janga sa 30 i Beja sa 21 poenom.

U izjednačenom meču tokom svih 48 minuta, Hoksi su u završnici upisali 11 poraz u sezoni i uz 9 trijumfa zauzimaju 10. poziciju na tabeli Istočne konferencije.

U ekipi majamija zaigrao je Nikola Jović, ali je za 3 minuta provedena u igri protiv Toronta uisao samo dva skoka i jednu izgubljenu loptu.

Ekipa sa Floride prekinula je niz loših rezultata i pobedom u Torontu 112:103 došla do sedme pozicije na Istoku NBA lige.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Martin sa 24 poena, dok je u ekipi srpskog trenera Darka Rajakovića Paskal Sijakam ubacio 30.

Hjuston je u Teksasu bio bolji od Oklahoma Sitija 110:101, a trojica srpskih košarkaša nisu dobili minute da zaigraju na ovom meču.

Boban Marjanović je ponovo presedeo na klupi Roketsa, kao i Vasa Micić i Aleksej Pokuševski u redovima gostiju iz Oklahome.

Najbolji pojedinac meča bio je Šej Gildžus Aleksander sa 33 ubačena poena, dok su se u pobedničkoj ekipi istakli Bruks sa 23 i Holidej sa 22.