Najbrže vesti u Srbiji

Zvezda zadržala četiri boda prednosti nad Partizanom

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su  Mladost na svom stadionu sa 2:1, u 14. kolu Super lige Srbije.

Crveno – beli su zabeležili 10. trijumf, ali do pobede nisu stigli lako.

Posle sigurnog vođstva u prvom poluvremenu, dozvolili su gostima da na početku drugog poluvremena smanje rezultat, a Lučanci su imali i nekoliko prilika da postignu i drugi gol.

Zvezda je vodila na poluvremenu golovima Aleksandra Pešića u 26. i Uroša Račića u 40. minutu. Strelac za Mladost u 50. bio je Vladimir Radivojević.

Mladost je utakmicu završila sa igračem manje zbog isključenja Predraga Pavlovića u 86. minutu.

Zvezda je prva na tabeli sa 34 boda, četiri više od drugoplasiranog Partizana. Mladost ima 15 i na 10. je mestu.

Kategorije:

Super Liga Fudbal var switchTo5x = false;stLight.options({„publisher“:“dr-dd626b19-45ff-44b5-6882-920c315451a5″});