Zvezda protiv TSC-a za šestu uzastopnu titulu, Partizan opet na Banovom brdu
Fudbalerima Crvene zvezde samo bod biće dovoljan da zvanično osvoje šestu uzastopnu, a ukupno 34. šampionsku titulu, ali će pokušati da to proslave pobedom na svom terenu.
U drugom današnjem meču prvog kola plej-ofa u Novom Sadu od 16 sati snage će odmeriti Vojvodina i Novi Pazar.
U Kruševcu snage će od 14 časova odmeriti ekipe Napretka i Spartaka iz Subotice u borbi za opstanak u ligi. Dan kasnije fudbaleri Javora će od 16.30 časova u Ivanjici igrati sa Radnikom iz Surdulice.
Partizan će ponovo gostovati Čukaričkom na Banovom brdu u nedelju od 18.30 i pokušati da pobedom „uhvati poslednji voz“ u borbi za drugo mesto i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.
Na otvaranju završnog dela sezone fudbaleri Voždovca juče su slavili na „Krovu“ sa 2:1 protiv Radničkog 1923 na prvom meču ovosezonskog plej-ofa Superlige Srbije.
Superliga, 31. kolo – plej-of:
Petak
Voždovac – Radnički Kragujevac 2:1
Subota
16:00 Vojvodina – Novi Pazar
18:00 Crvena zvezda – TSC
Nedelja
18:30 Čukarički – Partizan
Tabela Superlige Srbije – plej-of:
Crvena zvezda 82
TSC 62
Čukarički 62
Partizan 57
Vojvodina 54
Novi Pazar 51
Voždovac 42
Radnički 1923 37
(RTS)