Zvezda ne posustaje, pet golova u mreži Inđije

Iako je Dejan Stanković najavljivao težak meč u Inđiji, Crvena zvezda je bez muke i ubedljivo došla do nove pobede i 95. boda u takmičenju.

Već na poluvremenu crveno-beli su imali četiri gola prednosti. Do kraja meča gledali smo otvoren fudbal na obe strane, o čemu najbolje svedoči i rezultat.

Zvezda je rano povela, već u petom minutu mladi Veljko Nikolić postigao je šesti pogodak u sezoni.

U 21. minutu Milan Pavkov bio je precizan sa bele tačke, a samo dva minuta kasnije isti igrač povisio je na 3:0.

Konačan rezultat prvog poluvremena postavio je Filipo Falko.

Pokušali su gosti u nastavku da terenskom inicijativom dođu do gola protivnika, ali ponovo je Zvezda postigla gol.

Dijego Falčinela bio je strelac u 60. minutu, ali samo nekoliko minuta kasnije domaćin stiže do počasnog pogotka.

Kanga je napravio penal, a siguran izvođač najstrože kazne bio je Bastajić.