VOTFORD NEMOĆAN PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: Junajted slavio, Matić „pocrveneo“

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras u gostima ekipu Votforda sa 2:1, u utakmici petog kola Premijer lige.Junajted je posle prvog poluvremena imao prednost od 2:0 golovima Romelua Lukakua u 35. i Krisa Smolinga u 38. minutu.Andre Grej je u nastavku, u 65. minutu, uspeo da smanji na 2:1, ali se rezultat do kraja meča više nije menjao.PROČITAJTE JOŠ: PREMIJER LIGA: Siti i Čelsi ubedljivi kod kuće, po tri boda na tabeli dodali i Arsenal, Bornmut i Kristal PalasEkipa Žozea Morinja je u finišu meča ostala sa igračem manje na terenu, pošto je srpski reprezentativac Nemanja Matić zaradio drugi žuti karton.Junajtedu je ovo druga pobeda u nizu i sada sa devet osvojenih bodova zauzima osmo mesto na tabeli. Votford je pretrpeo prvi poraz i četvrti je na tabeli sa 12 osvojenih bodova.