Vlahović i Kostić vodili Juventus do pobede nad Bolonjom

Juventus je odlično ušao u meč sa Bolonjom na svom terenu a odličnim igrama su ga predvodili srpski indernacionalci Filip Kostić i Dušan Vlahović.

Već u 24. minutu srpsi duet izvodi sjajnu akciju iz koje Filip Kostić posle dodavalja Vlahovića šalje loptu u mrežu Bolonje za 1:0 sa koliko se otišlo na poluvreme.

Bio je to gol prvenac Filipa Kostića u dresu novog kluba, u koji je letos stigao iz nemačkog Ajntrahta iz Frankfurta.

U drugom poluvremenu je nastavljeno sa dominacijom domaćeg tima, a u 59. minutu se i Dušan Vlagović upisuje u strelce za 2:0 i praktično obezbeđuje pobedu za tim domaćina.

Konačan rezultat postavio je poljski internacionalac A rkadijuš Milik pogotkom u 62. minutu čime je Juventus sa sedme pozicije na tabeli sačuvao šanse u borbi za poziciju na vrhu tabele.