Veselinović: Anulirali smo kvalitete protivnika, mogli smo da postignemo još neki gol

Trener fudbalera Čukaričkog Aleksandar Veselinović bio je zadovoljan izdanjem svoje ekipe u meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv jermenskog Banantsa.- Večeras smo završili prvi deo, prvo poluvreme ovog dvomeča. Nemam nijedan prolim različitog razmišljanja od juče. Mislim da smo za početak sezone odigrali dobru utakmicu. Momci su u većini utakmice uradili mnogo toga što smo planirali – rekao je Veselinović na konferenciji za medije.PROČITAJTE JOŠ: ČUKARIČKI UBEDLjIV: Mladi „brđani“ već žestoko grizu Čukarički je pobedio Banants 3:0, a Veselinović je istakao i da je rezultat utakmice dobar.- Rezultat je dobar, ali bih voleo da ne zvučim bahato, ali mislim da smo zaslužili još neki pogodak. Posebno u prvom poluvremenu. Bez obzira na rezultat pokazalo se da smo igrali protiv dobre i organizovane ekipe. Mislim da rezultat i efekat onog što smo radili na terenu je bio taj što smo u potpunosti anulirali njihove kvalitete.Šef struke Čukaričkog rekao je da je njegov tim bolje izgledao u prvom delu meča.- Prvo poluvreme je bilo u visokom ritmu, imali smo i jedan pad u koncentraciji. To smo brzom reakcijom anulirali. Pri svakom rezultatu treba da igramo kao da je 0:0. To će biti put dok sam ja trener ekipe. Rezultat dolazi kao plod igre. Mnogi mi je drago što su igraci sa klupe podigli nivo kvaliteta igre – rekao je Veselinović i dodao:- Čestitam svima, pozitivna i dobra reakcija publike. Drago mi je ako su ljudi sa stadiona otišli zadovoljani.Revanš između Čukaričkog i Banantsa igra se 16. jula u Jerevanu.