Verona deklasirala Speciju, Sampdorija podelila bodove sa Udinezeom

U gradu Romea i Julije Verona je već na startu meča, golovima u 4. i 15. minutu, povela sa 2:0 golovima Đovani Simeonea i Davida Faraonija, da bi u finišu prvog poluvremena došli i do tri gola prednosti pogotkom Đanluke Kaprarija.

Potom se samo postavljalo pitanje sa kojom će rezultatom savladati indisponirane goste, a konačan rezultat je posravio Danijel Besa u 71. minutu.

U timu pobednika su dobar meč odigrali i naši imternaciomalci Darko Lazović i Ivan Ilić, koji je bio asistent Simeoneu kod provog pogotka.

Verona je ovom pobedom dolla na 12. mesto tabele, a Specija je sada pretposlednja sa tri poraza zaredom i svega četiri osvojena boda.

Sampdorija je kod kuće remizirala sa Udinezeom sa 3:3 u meču prepunom rezultatskih obrta.

Domaćini su loše ušli u meč pa su gosti u dva navrata poveli sa golom prednosti u prvom poluvremenu.

U drugom Sampdorija uspeva da načini rezultatski preokret i povede sa 3:2, ali kosti uspevaju u finišu da dođu do izjednačenja i podele bodova.

U prvom današnjem meču fudbaleri Bolonje su ubedljivo nadigrali Lacio sa 3:0 na svom terenu.