Utakmica fudbalera Zvezde i Boteva na Kipru prekinuta nakon sukoba na terenu

Utakmica između Crvene zvezde i bugarskog Boteva trebalo je da bude poslednja provera crveno-belih pred povratak za Beograd, ali je prekinuta u 67. minutu zbog sukoba između igrača dva tima na terenu.

Metež je usledio nakon oštrog starta Uroša Spajića nad Diogom Barbosom na sredini terena.

Kada se pridigao, Barbosa je nasrnuo na štopera Zvezde, pa je došlo do guranja i koškanja fudbalera dva tima.

Treneri obe ekipe rešili su da preduprede nove tenzije i okončali su meč pre kraja, pri vođstvu crveno-belih od 2:1.

Zvezda je povela već u 8. minutu. Posle velike greške golmana Boteva, Šerifu Endiajeu nije bilo teško da ubaci loptu u mrežu sa dva metra.

Barbosa je u 37. minutu sa ivice kaznenog prostora plasirao loptu u malu mrežu za izjednačenje – 1:1.

Brzo je Zvezda vratila prednost, već u 43. minutu. Duga lopta Srđana Mijailovića pronašla je u kaznenom prostoru Endiajea koji je drugim golom na meču postavio, ispostaviće se, konačan rezultat.

Crvena zvezda je igrala u sastavu: Popović, Nedeljković, Spajić, Dragović, Radojević (od 46. Nikolić) – Mijailović, Kanga – Bukari, Šljivić (od 46. Knežević), Olanjinka – Endiaje.