TSC ubedljiv protiv Novog Pazara, remi Voždovca i Čukaričkog

TSC je trijumfom nad Novim Pazarom učvrstio drugu poziciju na tabeli sa 74 boda i sada imaju dva više od trećeplasiranog Čukaričkog.

Gosti iz Bačke Topole došli su do trijumfa u drugom poluvremenu meča, budući da je rezultat na kraju prvog dela igre bio nerešen bez golova.

Strelci za TSC bili su Nemanja Petrović u 52. i pet minuta kasnije Aranđel Stojković.

Mladi Petar Ratkov je postigao treći gol za TSC u 67. minutu, a pitanje pobednika je praktično u 78. minutu rešio Stefan Vukić.

Poraz Novog Pazara ublažio je Bojica Nikčević iz penala u 89. minutu igre.

Remi na „krovu“

Fudbaleri Voždovca odigrali su nerešeno sa Čukaričkim 1:1.

Stefan Tomović je doveo u prednost goste s Banovog brda u 12. minutu.

Đorše Ivanović je povisio rezultat u drugom poluvremenu u 57. minutu, ali je slavlje „brđana“ kratko trajalo zbog toga što je dosuđen ofsajd nakon asistencije iz VAR sobe.

Sambu Sisoko iz Čukaričkog je isključen iz igre nakon drugog žutog kartona na meču u 80. minutu, te su gosti igrali do kraja s igračem manje.

Danilo Teodorović postavio je konačan rezultat utakmice 1:1 u finišu igre, u 90. minutu.

Tim iz Bačke Topole i ekipa s Banovog brda ove sezone vode veliku borbu za drugo mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, a konačno stanje na tabeli biće poznato u poslednjem kolu koje je na programu 27. maja.

TSC se sastaje sa Vojvodinom u Bačkoj Topoli, dok Čukarički dočekuje ekipu Radničkog iz Kragujevca.