TSC bolji od IMT-a, kragujevački Radnički savladao imenjaka iz Niša

U meču u kom su obe ekipe imale gotovo podjednake šanse za pobedu, bolje se snašao sastav Žarka Lazetića.

IMT je u 49. minutu propustio priliku koja je mogla da odvede meč u potpuno drugom smeru, kada je Miloš Luković bio neprecizan sa bele tačke.

Ekipa iz Bačke Topole nakon toga je uspela da postigne dva gola preko Miloša Pantovića u 70. i Bencea Sosa u 83. minutu i dođe do pobede na početku prolećnog dela sezone.

TSC u narednom meču dočekuje Radnik, dok će IMT gostovati Partizanu.

Duel dva Radnička pripao kragujevačkom

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su na domaćem terenu Radnički iz Niša rezultatom 3:2 u prvom meču nedeljnog programa 20. kola Superlige Srbije.

Milutin Vidosavljević je postigao dva gola za domaće u 47. i 59. minutu, a jednom se u listu strelaca upisao Sali Viždi u šestom minutu meča.

Pogotke za nišku ekipu postigli su Jusuf Bamidele u 73. i Stefan Cvetković u 85. minutu.

Ekipa iz Kragujevca se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli Superlige sa 26 bodova, a u sledećem kolu će na svom terenu dočekati Vojvodinu.

Radnički iz Niša je na 15. poziciji sa 17 osvojenih bodova, a u narednom kolu igraće na svom terenu sa Javorom.