Totenhem tri puta gubio od Lidsa pa došao do pobede, raspucao se Darvin Nunjez

Izuzetno uzbudljiv meč odigrali su Totenhem i Lids u Londonu, a na kraju je domaći tim došao do pobede 4:3.

Ekipa Antonija Kontea tri puta je gubila na meču, ali je zahvaljujući golovima Rodriga Betankura u finišu došla do potpunog preokreta i nova tri boda.

Lids je poveo preko Samervila u 10. minutu, da bi izjednačio Hari Kejn u 25. Kapiten engleske reprezentacije odigrao je svoj 350. meč u karijeri i veliki jubilej proslavio 12. pogotkom u sezoni.

Ekipa Džesija Marša povela je 2:1 pred odlazak na odmor, a strelac je bio Rodrigo.

Ben Dejvis je doneo novo izjednačenje Totenhemu, da bi Rodrigo drugim pogotkom na meču treći put doneo prednost Lidsu, ovoga puta u 76. minutu.

Usledila je furiozna završnica Totenhema, pa je Rodrigo Betanku u samo tri minuta, 81. i 83, postigao dva pogotka i doneo pobedu svom timu.

Ekipa iz Londona preuzela je treće mesto na tabeli Premijer lige od Njukasla, svrake nešto kasnije igraju protiv Čelsija.

Liverpul se nija mučio protiv Sautemptona, a svi golovi ovog popodneva na Enfildu viđeni su u prvom poluvremenu.

Bobi Firmino neće igrati za Brazil na Mundijalu, ali je doneo prednost crvenima u šestom minutu utakmice.

Samo tri minuta kasnije izjednačio je Če Adams, da bi onda na scenu stupio Darvin Nunjez – napadač Liverpula tresao je mrežu svetaca u 21. i 42. minutu i tako postavio konačan rezultat utakmice.

Bornmut je bio ubedljiv protiv Evertona na svom Vitalitiju, a strelci za trešnjice bili su Tavernije, Mur i Entoni.

Lester je u Londonu bio bolji od Vest Hema golovima Medisona i Barnsa, dok je Notingem upisao treći trijumf u sezoni, savladan je Kristal Palas golom Gibs-Vajta u 54. minutu.