Najbrže vesti u Srbiji

Superliga: Burno na Brdu, pobeda Mačve u plej-autu

Čukarički je nakon prvih 45 minuta imao prednost od 1:0 nakon gola Kajevića u sudijskoj nadoknadi.

U drugom poluvremenu viđena je prava drama, crveni karton zaradio je Stevanović,uz jedanaesterac koji je dosuđen gostima, a koji je sigurno izveo Babić.

Nakon 12 minuta domaćin ostaje bez još jednog igrača, pošto je Puškarić isključen u 73. minutu.

Radnički nije dugo čekao na preokret, pošto je samo tri minuta kasnije Subić bio strelac.

U 82. minutu na 3:1 povisio je Mićić, da bi konačnih 2:3 postavio Docić u 83. minutu meča.

Radnički je upisao 28 bod, i nalazi se na trećoj poziciji na tabeli, dva više od četvrtoplasiranog Čukaričkog.

U utakmicama plej-auta Mačva je savladala Borac sa 2:0, Mladost i Rad odigrali su nerešeno 1:1, dok na meču Radnika i Javora nije bilo golova.

Mladost, Mačva i Radnik imaju po 19 bodova, Javor ima 14, a Rad i Borac po 12 bodova.