“Srpski Kristijano” opet pogađa: Marselj opčinjen Radonjićem (VIDEO)

Nemanja Radonjić ponovo trese mreže u Francuskoj… U petoj utakmici u poslednjih 20 dana, iako nijednom nije bio u početnoj postavi, “srpski Kristijano” postigao je četvrti gol. Ovoga puta Olimpiku je doneo bod na gostovanju u Mecu – 1:1.Srpski reprezentativac je sve bliži startnoj postavi Marselja. Skoro godinu dana se tražio Radonjić u ekipi Olimpika, a kada je krenuo ne može da se zaustavi.Navijači su u transu, već je dobio nadimak “NR7” i nema dileme da će Andre Viljas Boaš u narednim utakmicama biti u dilemi da li od početka da gura u vatru fudbalera koji se u poslednjih nekoliko nedelja pokazao kao zlatni džoker.Radonjić se protiv Meca našao na terenu od prvog minuta drugog poluvremena, pošto je Olimpik već bio u rezultatskom zaostatku. U 71. minutu nekadašnji fudbaler Čukaričkog i Crvene zvezde je odlično ispratio akciju saigrača po desnoj strani, pojavio se iz drugog plana i asistenciju Žermena pretvorio u gol vredan boda.Le but de Nemanja NR7 Radonjić qui égalise à Metz sur un service de Valère Germain !#FCMOM | #TeamOMpic.twitter.com/PoPyPh6KLR— #TeamOM Officiel (@TeamOM_Officiel) December 14, 2019