Solskjer posle ispadanja iz FA Kupa: Ovo je bilo baš loše

Trener fudbalera Mančester junajteda Ole Gunar Solskjer rekao je da je poraz njegove ekipe od Vulverhemptona u četvrtfinalu FA kupa veliki korak unazad.Junajted nije sinoć uspeo da se plasira u polufinale FA kupa, pošto je kao gost izgubio od Vuleverhemptona sa 1:2.To je prvi put da je Junajted pretrpeo dva vezana poraza, otkako je u decembru preuzeo tim. Mančester junajted je prošle nedelje izgubio od Arsenala u Premijer ligi.- Ovo je bila naša najlošija igra. Počeli smo suviše sporo i oni su imali inicijativu. Nismo imali dobar i brz posed lopte, ovo je razočaravajuće – rekao je Solskjer, preneli su britanski mediji.PROČITAJTE JOŠ: FA KUP: Volvs eliminisao Junajted, Siti jedva izbacio Svonsi, Votford preko Kristal Palasa do polufinala Junajted je postigao gol u petom minutu nadoknade vremena, kada je strelac bio Markus Rašford.- U prvom poluvremenu smo imali dominaciju sa loptom, ali to ne pomaže ako je izgubite i dozvolite im kontranapad. Ovo je veliki korak unazad, najviše zbog kvaliteta dodavanja i poseda. Imali smo dobar niz rezultata, a sada imamo dva poraza. Protiv Arsenala jednostavno nismo mogli da postignemo gol, ali ovo je bilo zaista loše – dodao je Solskjer.PROČITAJTE JOŠ: ZIDAN NAJAVIO PROMENE U TIMU: Na listi želja i De Hea Norveški trener dodao je da ekipa mora da da sve od sebe posle reprezentativne pauze, pošto se bori za četvrto mesto na tabeli koje vodi u Ligu šampiona, ali i jer igra u četvrtfinalu tog takmičenja protiv Barselone.Upitan da li poraz od Vulverhemptona može da ugorozi njegove šanse da potpiše trajni ugovor sa Junajtedom, Solskjer je odgovorio: – Ovde sam do leta, imamo za mnogo toga da igramo, u ligi i u Ligi šampiona – naveo je Solskjer.