SERIJA A: Gol Kolarova u remiju Rome i Kaljarija, poker Napolija pred put na „Enfild“

Fudbaleri Napolija pobedili su danas Frozinone sa 4:0, u 15. kolu Serije A.Napoli je imao dva gola prednosti u prvom poluvremenu, a strelci su bili Pjotr Zjelinski u sedmom i Adam Unas u 40. minutu.Arkadijuš Milik je sa dva gola u drugom poluvremenu, u 68. i 84. minutu, postavio konačan rezultat.Napoli je drugi na tabeli sa 35 bodova, osam manje od vodećeg Juventusa, a šest više od trećeplasiranog Intera.Frozinone zauzima pretposlednje, 19. mesto na tabeli italijanskog prvenstva sa osam bodova.PROČITAJTE JOŠ: PL: Junajted protiv Fulama prekinuo seriju loših rezultata, minimalac Arsenala, Salah raspucan, Liverpul ubedljivFudbaleri Kaljarija i Rome odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 15. kola italijanskog prvenstva.Roma je na poluvremenu imala dva gola prednosti, a domaći su u samoj završnici osvojili bod. Rimski tim poveo je u 14. minutu golom Brajana Kristantea, a prednost je udvostručio Aleksandar Kolarov u 41. minutu iz slobodnog udarca, nakon što je lopta pogodila jednog igrača Kaljarija.Kaljari je smanjio zaostatak u 84. minutu golom Artura Jonice. U četvrtom minutu nadoknade vremena isključena su dvojica igrača Kaljarija Luka Ćepiteli i Dario Srna, a bod toj ekipi minut kasnije doneo je Marko Sau.Roma je treću uzastopnu utakmicu bez pobede i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 20 bodova. Kaljari je nastavio niz bez pobede i 13. je na tabeli sa 16 bodova.