PRIMERA: Grizman za tri boda Atletika, Bilbao bolji od Sevilje

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su danas na svom terenu Levante sa 1:0, u utakmici 19. kola španskog prvenstva.Jedini gol postigao je Antoan Grizman u 57. minutu iz jedanaesterca.Atletiko je na drugom mestu na tabeli sa 38 bodova i primakao se vodećoj Barseloni na dva boda, ali ima utakmicu više. Barselona će večeras dočekati Eibar.Levante je nastavio niz utakmica bez pobede i zauzima 11. mesto na tabeli sa 23 boda.Fudbaleri Atletika pobedili su večeras na svom terenu u Bilbau Sevilju sa 2:0, u utakmici 19. kola španskog prvenstva.PROČITAJTE JOŠ: Nolito slomio nogu, tri meseca van terena Dvostruki strelac na stadionu San Mames bio je Injaki Vilijams, u 23. i 83. minutu.Bilbao je neporažen u petoj uzastopnoj utakmici. Ekipa je ostvarila četvrtu pobedu u prvenstvu i važnu u borbi za opstanak, pa sada na 16. mestu ima 22 boda, tri više od Rajo Valjekana, koji je prvi ispod crte, u zoni ispadanja.Sevilja je pretrpela četvrti prvenstveni poraz, zadržala je treće mesto na tabeli sa 33 boda, ali joj se četvrtoplasirani Alaves primakao na bod.Atletiko Madrid je drugi na tabeli sa 38 bodova, a prvoplasirana Barselona ima 40 bodova, ali i utakmicu manje, pošto večeras dočekuje Eibar.