PREMIJER LIGA: Siti i Čelsi ubedljivi kod kuće, po tri boda na tabeli dodali i Arsenal, Bornmut i Kristal Palas

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Fulam sa 3:0, u utakmici petog kola Premijer lige.Golove za Siti postigli su Leroj Sane u drugom, David Silva u 21. i Rahim Sterling u 47. minutu.Siti je, posle pete pobede od početka šampionata, treći na tabeli sa 13 bodova, dok je Fulam na 15. poziciji sa četiri.PROČITAJTE JOŠ: PREMIJER LIGA: Liverpul nastavio seriju, savladan i TotenhemSigurnu pobedu danas je upisao i Čelsi koji je sa 4:1 na svom terenu slavio protiv Kardifa.Tri gola za pobednički tim postigao je Eden Azar, u 37, 44. i 80. minutu iz penala, a u strelce se upisao i Vilijan u 83. minutu. Strelac jedinog pogotka za Kardif bio je Sol Bamba u 16. minutu.Čelsi je i dalje bez poraza na početku nove sezone i prvi je na tabeli sa maksimalnih 15 bodova, koliko ima i drugoplasirani Liverpul. Kardif je na 16. mestu sa dva boda.PROČITAJTE JOŠ: RONALDO NIJE JEDINA ZVEZDA BEZ POGOTKA U 2018/2019: Mreža začarana i za Ikardija, Kostu…Fudbaleri Arsenala su u gostima pobedili Njukasl sa 2:1 golovima Džake u 49. i Ozila u 58. minutu. Utešni pogodak za Njukasl postigao je Kiran Klark u 91. minutu.Arsenal je sedmi na tabeli sa devet bodova, dok je Njukasl na 18. mestu sa samo jednim osvojenim bodom.Fudbaleri Bornmuta su na svom terenu pobedili Lester sa 4:2, dok je Kristal Palas prekinuo niz od tri uzastopna poraza pobedivši Hadersfild sa 1:0.