PREMIJER LIGA: Šefild bolji od Kristal Palasa, Čelsi stigao do prvog boda

Fudbaleri Šefild junajteda pobedili su na svom stadionu Kristal Palas sa 1:0 u drugom kolu engleske Premijer lige.Ovo je prva pobeda Šefilda u Premijer ligi posle 12 godina, a junak trijumfa i strelac jedinog gola bio je Džon Lundstram u 47. minutu.Srpski reprezentativac Luka Milivojević odigrao je ceo meč za Kristal Palas, ali je londondska ekipa gotvo tokom celog meča bila bez prave šanse.Šefild posle dve odigrane utakmice ima sedam bodova i zauzima sedmo mesto, dok je Kristal Palas 14. sa jednim. Fudbaleri Čelsija i Lestera igrali su u Londonu nerešeno 1:1, u drugom kolu Premijer lige.Čelsi je vodio već od sedmog minuta golom Mejsona Maunta, a u 67. je izjednačio Vilfred Ndidi. Čelsiju je to prvi bod ove sezone u Premijer ligi. Lester ima dva iz dve utakmice.