Pobede Intera, Lacija i Kremonezea

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na gostujućem terenu Torino 1:0, u utakmici poslednjeg 38. kola Serije A.

Jedini gol postigao je Marcelo Brozović u 37. minutu. Lukaku je asistirao hrvatskom internacionalcu koji je matirao Vanju Milinkovića-Savića.

Inter ima 23 pobede i za sada je drugi na tabeli sa 72 boda, bodom više i utakmicom više od Lacija, koji večeras igra protiv Empolija.

Torino je deveti na tabeli sa 53 boda.

Kremoneze je na svom terenu savladao Salernitanu 2:0.

Prvi pogodak na meču postigao je Kristijan Bonajuto u 26. minutu, da bi konačni rezultat postavio Frenk Tsađut u 88 minutu, samom finišu meča.

Salernitana je 15. na tabeli sa 42. boda, dok će Kremoneze naredne sezone igrati u seriji B, jer je na pretposlednjem mestu na tabeli.

Lacio je u gostima bio bolji od Empolija 2:0, pa je tako sačuvao drugu poziciju italijanskog šampionata.

Golove su postigl Romanjoli u 48. minutu na asistenciju Luisa Alberta, da bi i sam Alberto u sudijskoj nadoknadi meča postigao svoj šesti gol ove sezone.

Lacio je drugi na tabeli sa 74 boda, dok je Empoli na 14. poziciji sa 43.