Petrović u 95. minutu doneo pobedu Vojvodini protiv TSC-a, Radnik iznenadio Napredak u Kruševcu

Vojvodina je povela u devetom minutu golom kapitena Dejana Zukića, da bi Norman Kembel udvostručio vođstvo u 44. minutu.

TSC je nešto odlučnije ušao u nastavak meča i uspeo da smanji prednost domaćih golom Ifeta Đakovca u 48. minutu.

Vojvodina je u 70. minutu preko Kejleba Zadija uspela da postigne još jedan pogodak, ali je on poništen zbog faula.

Ekipa Žarka Lazetića je to iskoristila i golom Saše Jovanovića u 79. minutu došla do izjednačenja, ali su bodovi ipak ostali u Novom Sadu.

U petom minutu nadoknade Njegoš Petrović je postigao treći pogodak za svoju ekipu i doneo vrednu pobedu Vojvodini u borbi za Evropu.

Radnik došao do druge prolećne pobede

Fudbaleri Radnika bili su bolji od Napretka u Kruševcu rezultatom 2:0 i na taj način su došli do druge pobede u prolećnom delu sezone.

Strelci za gostujuću ekipu bili su Haris Hajdarević u 11. minutu i Borko Duronjić u 88. minutu.

Uprkos pobedi, ekipi iz Surdulice će samo teorija biti saveznik u pokušaju da izbegnu ispadanje.