Pazarci nadigrali Javor, Železničar iznenadio Spartak za podelu bodova

Tim Novog Pazara je uvećao šanse za opstanak u Superligi Srbije novom pobedom u vrlo ravnopravnom duelu protiv Javora, a do pobedonosnog gola su došli u 60. minutu.

Jedini strelac na meču Nikola Srećković je odlično reagovao posle šuta Sume i sjajnim udarcem savladao golmana Raičevića.

Mogao je Javor do izjednačenja u finišu jer su imali nekoliko prilika ali je golman Novopazaraca Mirković odlično intervenisao i osigurao pobedu.

Novi Pazar je sa 42 boda na devetom mesu, vodećoj poziciji začelja i ima odlične šanse da uz još nekoliko osvojenih bodova u narednim mečevima obezbedi opstanak u ligi.

Železničar u Subotici iznenadio Spartak

Fudbaleri Spartaka su dobro ušli u meč sa Pančevcima i opravdali prednost domaćeg terena vodećim pogotkom već u 33. minutu igre.

Strelac je bio Andrej Todoroski na dodavanje Stefana Tomovića za vođstvo domaćina od 1:0 sa koliko se otišlo na poluvreme.

U nastavku se razvila vrlo ravnopravna igra sa šansama na obe strane ali nije bilo promene rezultata.

Ušlo se u sam finiš meča i činilo se da neće biti neizvesnosti o pobedniku kada je u 90. minutu Evgen Pavlov uspeo da zatrese mrežu domaćina za izjednačenje i podelu bodova.