PARTIZAN STIGAO DVA GOLA MINUSA PROTIV PAKŠIJA: Ostojić popravio utisak

MIRISALO je danas u Limbušu na neprijatan poraz Partizana, jurili su Miloševićevi puleni zaostatak od dva gola protiv mađarskogdrugoligaša Pakšija i na kraju uspeli utakmicu da privedu kraju sa koliko, toliko zadovoljavajućim ishodom – 2:2 (2:0).Crno-beli su ti koji su u većem delu utakmice kontrolisali dešavanja na terenu i konstantno pretili Mađarima, ali je jednostavnost i preciznost fudbalera Pakšija u napadu sve do finiša pretila da donese iznenađujućrezultat.PROČITAJTE JOŠ: STOJKOVIĆ ZA FORMIRANjE REGIONALNE LIGE: Bivša Juga, buduća sreća Partizan je utakmicu počeo u sastavu Stojković, Miletić, S.Pavlović, Dinga, Urošević, Zdjelar, Smiljanić, Suma, Lutovac, Ivanović, Ožegović, a u nastavku su šansu dobili još Popović, Ostojić, Vujačić, Pešukić, Šćekić, F.Stevanović, Sadik, L.Pavlović, Jovanović i Milosavljević.Pakši je poveo u 30. minutu golom Papa glavom posle kornera, a i druga konkretna akcija mađarskog tima je donela novu kapitulaciju Stojkovića i to u poslednjim trenucima prvog poluvremena. PROČITAJTE JOŠ: VREME JE ZA NOVOG SUMU: Fudbaleri iz Afrike bi u novoj sezoni mogli da guraju “valjak” Brojne izmene u nastavku su ubrzale igru Miloševićevog tima, pa je Suma već u 52.minutu na pas Sadika prepolovio prednost rivala. Da učinak u Sloveniji ne bude polovičan (dve pobede i dva poraza) postarao se iskusni štoper Bojan Ostojić koji je posle kornera i gužve u šesnaestercu Pakšija smestio loptu u mrežu u 83.minutu.