Partizan slavio protiv Ahmata, Vlahović među strelcima

Prvi meč sa Univerzitateom iz Krajove završen je 1:1, a protiv Ahmata je ostavljen bolji utisak i ostvarena pobeda.

Startna postava Partizana bila je Stevanović – Urošević, Marković, Vjačić, Filipović – Fejsa, Andrade – Jović, Natho, Dijabate – Gomeš.

Prvi gol je delo Nemanje Jovića u 4. minutu. Dijabate je proigrao mlađeg saigrača, usamljenog u kaznenom prostoru, koji se lepo namestio i šutnuo. Lopta je pred golom udarila u defanzivca Sadulajeva i skrenula suprotno od strane na koju se golman Ahmata bacio.

Izjednačenje je usledio u 35. minutu, srelac Olenjikov, koji se lepo ubacio u prazan prostor, iskoristio pas sa levoj krila i pogodio, uprkos izletanju Stevanovića.

Do nove promene rezultata došlo je u 75. minutu. Osamnaestogodišnji Vanja Vlahović je upisao prvi gol u dresu Partizana.

Kvinsi Menig počeo je utakmicu na klupi, ali mu to nije smetalo da po ulasku u igru pridoda svoj doprinos. Dao je gol za Partizan u 79. minutu.

Partizan će u petak odigrati novi meč na pripremama u Turskoj, a rival "crno-belima" biće Mladost iz Lučana.