Neverovatne scene u Novom Sadu: Šest penala i dva crvena kartona na meču (VIDEO)

Utakmica Prve lige Srbije između Kabela i Metalca u Novom Sadu je prošla u znaku sudije Miloša Đorđića.Kabel je slavio sa 3:1, a na meču je viđeno čak šest penala i crveni karton.Sve je krenulo od 22. minuta kada je Aleksandar Katanić iskoristio prvi jedanaesterac. Onda je u 36. minutu drugi put pokazao na “belu tačku”. Ovog puta je golman Vukliš odbranio šut Katanića. Nije ni tu bio kraj dešavanjima u prvom poluvremenu. U 44. minutu je dosuđen penal za Kabel, a Zoran Karać je bio siguran izvođač za 1:1 na pauzi.PROČITAJTE JOŠ: VIDEO: Postignut najluđi gol u srpskom fudbalu Nedugo po povratku na teren je arbitar Đorđić isključio pomoćnog trenera Metalca Lukovića, da bi u 60. minutu drugi žuti karton dobio štoper Kabela Faruk Bihorac.To je bio znak za nove “penal serije”. U 73. minutu je Kabel preokrenuo, siguran sa “kreča” bio je Predrag Govedarica. A, onda u 88. minutu novi penal.Čuvar mreže gostiju Šćekić je odbranio kazneni udarac Govedarice, da bi sudija odlučio da ga ponovi, jer se čuvar mreže kretao na gol-liniji. Novi, šesti jedanaesterac je izveo Stefan Petrović i tako postavio konačan rezultat u utakmici koja će se pamtiti…