MINIMALAC DOVOLjAN ZA POBEDU: Partizan u Zemunu do nova tri boda! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana u gostima su pobedili Zemun, a za trijumf im je bio dovoljan pogodak Pantića u 20. minutu – 0:1. Klub iz Humske je iz prvog šuta na gol rivala došao do vođstva, ali su crno-beli u nastavku „spustili loptu“ i potrudili se da se što manje potroše, pred novi evropski duel.PROČITAJTE JOŠ: Mirković pred Zemun: Još nismo seli na stolicu kako treba, ali pobede su melem za ranuDomaćin je to iskoristio i u nekoliko navrata pripretio golu Partizana preko Vukadinovića, ali je Stojković ostao nesavladan. Utakmicu je, između ostalog, obeležilo novo bledo izdanje Sume, koji u statistiku nije uspeo da upiše ništa više od žutog kartona. Zbog toga je zamenjen na poluvremenu, kada je na teren ušao novajlija Zakarić.Uskoro opširnije…