Mačva izbacila Zvezdu

Fudbaleri Mačve zabeležili su veliki uspeh plasmanom u polufinale Kupa Srbije.Povratnik u superligaško društvo slavio je u duelu sa favorizovanom Crvenom zvezdom posle boljeg izvođenja penala, nakon 97 minuta nije bilo pobednika a ni golova uz napomenu da je domaćinu poništen gol u 84 minutu zbog ofsajd pozicije nekadašnjeg provtimca Crvene zvezde Nebojpše Gavrića.

Golove sa bele tačke postigli su Babić, Pešić,Krstičić I Milijaš za Zvezdu, dok je Radonjić jedini propustio da pogodi mrežu rivala.Kasnije se ispostavilo kobno po favorite.

Za domaće precizni su bili Matić, Gavrić, Milinković,Obrovac i Pejović, koji  je stavio tačku na ovaj meč I izazvao euforiju među domaćim prostalicama na stadionu u Šapcu. Mačva je u polufinalu.

Kategorije:

Super Liga Fudbal var switchTo5x = false;stLight.options({„publisher“:“dr-dd626b19-45ff-44b5-6882-920c315451a5″});