LŠ: Bajern preokrenuo protiv Olimpijakosa, Siti ubedljiv, „minimalac“ Reala

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su večeras posle preokreta Olimpijakos sa 3:2 u trećem kolu Grupe B Lige šampiona.Olimpijakos je dobro počeo utakmicu i poveo preko Jusufa El Arabija u 23. minutu, ali su Bavarci uspeli da preokrenu i dođu do velikog iskoraka ka plasmanu u osminu finala.Junak preokreta Bajerna bio je Robert Levandovski koji je prvo u 34. minutu doneo izjednačenje, da bi u 62. pogodio za preokret.Bavarci su u 75. minutu preko Korentana Tolisoa došli do dva gola prednosti, a Olimpijakos je u 79. pogotkom Giljermea samo ublažio poraz.PROČITAJTE JOŠ: TOTENHEM NIJE ZABORAVIO BUNjEVČEVIĆA: Tužno je što nije sa nama (VIDEO) U drugom meču Grupe B Totenhem je u Londonu sa 5:0 pobedio Crvenu zvezdu.Bajern je prvi sa devet bodova, dok je Totenhem drugi sa četiri, a Zvezda treća sa četiri. Olimpijakos je poslednji, četvrti sa jednim.U Grupi C, takođe posle preokreta, Mančester siti sa 5:1 pobedio je Atalantu, dok je Juventus u Grupi D sa 2:1 slavio protiv Lokomotive, isto preokrenuvši meč u svoju korist.Real Madrid je u Grupi A sa 1:0, golom Tonija Krosa u 18. minutu došao do pobede nad Galatasarajem, a Pari Sen Žermen sa 5:0 slavio je na gostovanju protiv Klub Briža.