Liverpul teškom mukom savladao „šumare“, borba za opstanak sve neizvesnija

Najatraktivniji meč 32. kola Premijer lige odigrali su Liveprul i Notingem forest, a na kraju su „crveni“ trijumfovali 3:2.

U prvom poluvremenu nije bilo golova na „Enfildu“, ali je u nastavku viđena prava goleada.

U drugom minutu drugog poluvremena Diogo Žota je doneo prednost ekipi Jirgena Klopa, da bi samo četiti minuta kasnije izjednačio Niko Vilijams – fudbaler Liveprula na pozajmici u Forestu.

Ponovo je Žota bio strelac za Liveprul, ali su gosti ponovo izjednačili preko Gibs-Vajta.

Konačan rezultat na meču postavio je Muhamed Salah u 70. minutu.

U utakmici između Palasa i Evertona nije bilo golova, dok je remi viđen i u duelu Brentforda i  Aston Vile – 1:1.

Lester je sa 2:1 savladao ekipu Vulvsa posle preokreta i tako pobegao iz opasne zone. Kunja je doneo prednost gostima, preokret kompletirali Ihenačo sa bele tačke i Kastanj u završnici meča.