Jović strelac u remiju Sasuola i Milana

Domaća ekipa vodila je već od četvrtog minuta pogotkom Pinamontija. Samo šest minuta kasnije, Laurijente je iskoristio loše postavljanje gostiju u odbrani da duplira prednost domaćinu.

Milan je posle ove situacije u potpunosti preuzeo kontrolu igre na terenu. Čukvueze je u 18. minutu postigao pogodak za „rosonere“, ali je poništen zbog nedozvoljene situacije. Istom fudbaleru zbog istog razloga poništen je pogodak i u 63. minutu.

Da Milan na poluvreme ne ode sa dva gola zaostatka postarao se Rafael Leao u 20. minutu.

Drugo poluvreme donelo je novi gol ekipi iz Ređo Emilije. Laurijente je u 53. minutu, svojim drugim pogotkom doneo domaćinu velikih 3:1.

Na 3:2 smanjio je Luka Jović u 59. minutu, dok je Noa Okafor samo minut pošto je ušao u igru postavio konačnih 3:3 u 84. minutu.

Fudbaleri Napolija remizitali su na domaćem terenu sa Frozinoneom 2:2.

Golove za domaćina postigli su Politano u 16. i Osimen u 63. minutu. Za goste je oba puta mrežu tresao Čedira, prvo u 50, a potom i u 73. minutu.

Penal za Frozinone nije iskoristio Soule u 30.