Inter poništio het-trik Marija, bez golova u Baskiji

Izvanredan duel odigrali su Benfika i Inter u Lisabonu, a na kraju nije bilo pobednika – 3:3.

Gledali smo dva različita poluvremena na „Lužu“ – u prvom je dominirao domaćin postigavši tri pogotka, u nastavku gost koji je uspeo da stigne do remija.

Žoao Mario je upisao het-trik protiv nekadašnjeg kluba i činilo se da će Benfika doći do prve pobede u takmičenju.

Ipak, gosti su se u nastavku rastrčali i golovima Arnautovića, Fratesija i Sančeza sa kreča došli do izuzetno važnog boda, koji će im značiti u borbi za prvo mesto u Grupi D.

U drugoj utakmici ove grupe nije bilo golova, u duelu između Sosijedada i Salcburga.

Baskijski tim je prvi na tabeli sa 11 bodova, koliko ima i Inter, pa će duel ove dve ekipe u Milanu odlučiti ko će u osminu finala sa prvog mesta u grupi.

Salcburg je sakupio 4 boda, Benfika samo jedan. U poslednjem kolu Portugalci gostuju u Austriji.