Goleada u Subotici, TSC siguran protiv Spartaka

TSC je upisao 15. trijumf u dosadašnjem delu sezone, dok je Spartak zabeležio 13. poraz.

Gosti iz Bačke Topole su u prvom poluvremenu postigli dva gola. Milan Radin je 17. minutu doveo goste do vođstva, a Aleksandar Ćirković je povećao na 2:0.

U drugom poluvremenu Saša Jovanović je u 54. minutu dobio loptu u šesnaesterac i potom je matirao golmana za velikih 3:0.

Spartak je smanjio rezultat u 58. minutu golom Miloša Mijića, da bi nadu u preokret Subotičanima sedam minuta kasnije doneo Vojo Ubiparip za 3:2.

TSC je zaustavio nalest Spartaka i preko Aleksandra Ćirkovića postavio konačan rezultat utakmice 4:2. Spartak je od 67. minuta igrao sa desetoricom igrača, Ilija Martinović je napravio faul i dobio drugi žuti karton.

U narednom kolu TSC će dočekati Voždovac, a Spartak će gostovati u Beogradu kod Partizana.