Fudbaleri Monce nadigrali Napoli, Fjorentina pobedila Udineze

Fudbaleri Monce pobedili su danas na svom terenu ekipu Napolija rezultatom 2:0 u utakmici 35. kola italijanske Serije A.

Monca je do trijumfa stigla golovima Danija Mote u 18. i Andree Petanje u 53. minutu. Napoli, koji je još ranije obezbedio titulu u Seriji A, nalazi se na prvom mestu na tabeli sa 83 boda, dok je Monca deveta sa 49.

Napoli će u narednom kolu u Napulju dočekati Inter, dok će Monca gostovati Sasuolu.

Fjorentina je na domaćem terenu bila bolja od Udinezea

Pogotke za domaći tim postigli su Gaetano Kastrovili u sedmom i Đakomo Bonaventura u 90. minutu. Srpski fudbalski reprezentativac Nikola Milenković odigrao je ceo meč za Fiorentinu, a Aleksa Terzić je u igru ušao u 60. minutu.

Srpski fudbaler Lazar Samardžić igrao je za Udineze od 84. minuta. Fiorentina je osma na tabeli Serije A sa 49 bodova, dok je Udineze na 12. mestu sa 46.

„Viola“ će u narednom kolu gostovati Torinu, dok će Udineze dočekati Lacio. Torino je ranije danas u gostima savladao Veronu 1:0.