Fudbaler IMT-a sa maskom lika iz crtaća – neobična proslava gola u Superligi Srbije

Luković je golom iz penala u 51. minutu doneo preokret svojim igračima i postavio, ispostavilo se i konačan rezultat.

Zanimljivije od samog gola je proslava prilikom koje je Luković stavio masku na glavu. Mladi fudbaler je bio inspirisan likom iz anime crtaća „Naruto“ Obitom Učihom, koji je specifičan upravo po takvoj maski.

Prvi su do gola došli „zmajevi“, strelac je bio Džunior Flemings u 16. minutu. Izjednačio je Irfan Zuflić tri minuta kasnije. Potom je u drugom poluvremenu usledio Lukovićev momenat.

IMT sa 41 bodom ima dva više od Javora u zoni baraža. U poslednjem kolu gostuju kod Spartaka. Voždovac je pretposlednji sa 35 bodova i za kraj sezone dočekuje Radnik iz Surdulice.

Fudbaleri Železničara iz Pančeva savladali su danas Novi Pazar 3:1 u utakmici petog kola plej-auta i napravili veliki korak prema opstanku. Meč je naročito bio interesantan zbog incidenta prve zvezde i bivšeg reprezentativca Srbije Adema Ljajića, koji je pod dejstvom alkohola pravio nered u hotelu u Beogradu noć pre.

Javor savladao Radnički u Nišu 2:1.