Duel dvojice Milinković-Savića pripao Vanji, Torino slavio u Rimu

Lacio je prekinuo seriju od četiri uzastopna trijumfa u Seriji A, pošto je na „Olimpiku“ izgubio od Torina 1:0.

Jedini gol na meču u Rimu postigao je srpski reprezentativac Ivan Ilić u 43. minutu utakmice.

Utakmicu je obeležio i duel dva brata Milinković-Savića, Sergeja iz Lacija i Vanje iz Torina, a golman gostiju izašao je kao pobedni, pošto je imao pet uspešnih intervenscija, a njegov tim odneo je pobedu.

Nebesko-plavi su zadržali drugo mesto na tabeli sa 61 bodovom, dva više od Juventusa, koji svoj meč 31. kola u nedelju protiv vodećeg Napolija.

U prvoj utakmici subotnjeg programa, Salernitana je ubedljivo savladala ekipu Sasuola 3:0