Čukarički – Partizan 0:2

U derbiju 27. kola fudbalske Superlige Srbije Partizan je na Banovom Brdu savladao Čukarički 2:0.   Crno beli su rešili meč već u prvom poluvremenu. Gosti su poveli pogotkom Tavambe u 20. minutu, a samo tri minuta kasnije konačan rezultat postavio je Ožegović.   Partizan je upisao drugu uzastopnu pobedu u Superligi, 11 na gostovanjima, a ukupno 17 u šampionatu i nalazi se na drugom mestu tabele sa 56 bodova.   Čukarički je na domaćem terenu poražen posle 4 uzastopne pobede.   Timu trenera Lalatovića ovo je treći prvenstveni poraz na Banovom brdu, a ukupno sedmi u šampionatu pa se nalaze na četvrtom mestu u ligi sa 46 bodova.   U narednom kolu Partizan dočekuje Radnik, a Čukarički gostuje Voždovcu.

Kategorije:

Super Liga Fudbal var switchTo5x = false;stLight.options({„publisher“:“dr-dd626b19-45ff-44b5-6882-920c315451a5″});