CRNO-BELI SIGURNI: Partizan rutinski sa Radnikom

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu Radnik iz Surdulice sa 2:0 u utakmici 16. kola Superlige Srbije.Crno-beli bili su za nijansu bolji rival od Radnika pred oko 2.000 gledala u Humskoj, ali pravi pritisak nad Surduličanima bio je tek u finišu prvog dela utakmice kada su i došli do vođstvaPROČITAJTE JOŠ: KRAJ: Partizan-Radnik 2:0 Nemanja Nikolić u 42. minutu proigrao je Marka Jankovića na desnom boku, koji je poslao loptu u prostor ka Rikardu Gomešu, a napadač Partizana prevario je golmana i potom poslao loptu u mrežu Radnika.Početkom drugog poluvremena Partizan je bio sve konkretniji, ali nije dolazio do pravih prilika. Situacija se ipak promenila u 89. minutu kada je Đorđe Ivanović posle jedne dubinske lopte šutirao sa ko 15 metara levo iskosa i preciznim udarcem postavio konačan rezultat.PROČITAJTE JOŠ: PARTIZAN DOČEKUJE RADNIK: Biće malih iznenađenja Posle nekompletnog 16. kola Crvena zvezda je prva sa 43 boda, šest više od Radničkog iz Niša, 10 od Partizana na trećem mestu, dok je Čukarički četvrti sa 32.